Výsledky po aplikaci Pijavice lékařské

Odnímání pijavice lékařské po aplikaciV jednotlivých odkazech vlevo se dozvíte jakých výsledků bylo dosaženo při terapiích Pijavicí lékařskou. Uvádíme různé druhy aplikací na různá onemocnění, u nichž došlo k maximálnímu výsledku - spokojenosti klienta.

Uvedeme však i takové případy, kdy nedošlo k úplnému uzdravení. Tedy výsledek aplikace nebyl 100%. Není to nic neobvyklého. Ani v lékařských oborech není vždy možno člověka vyléčit na 100 %.

Chceme, abyste si Vy, budoucí klienti alternativního způsobu v podávání pijaviček byli jistí, že Vám rádi pomůže s maximální péčí a s co nejlepším výsledkem.

Obrázek znázorňuje přiložení pijavice v případě křečových žil. Kdy bioaktivní látky při vstřiku z pijavice jsou schopné křečové žíly už během terapií uvést do „rozpuštěného stavu“. V závislosti na velikosti a stáří křečových žil až do ztracena.

Je-li pacientovi indikována lékařem nemoc (choroba) s níž chce řešit svůj stav pomocí pijavice lékařské, je velmi důležitá konzultace s ošetřujícím lékařem. Nelze provádět terapii pijavicí lékařskou bez znalosti zdravotního stavu léčeného pacienta a znalosti naordinovaných léků lékařem. V případě, že lékař zakáže absolvovat terapii pijavicí lékařskou, má terapeut povinnost terapii neprovádět.

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Celkový počet hlasů: 2923

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus
masaze-perla@seznam.cz